Najnowsze artykuły

Szukasz uśmiechu jak z czerwonego dywanu?

Kiedy oglądasz zdjęcia swoich ulubionych gwiazd filmowych, zastanawiasz się, w jaki sposób ci mężczyźni i kobiety mogą prezentować taką...

Czytaj Więcej

Porozmawiajmy o tym

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak stomatologia estetyczna może poprawić Twój uśmiech, zadzwoń do nas w The Yuma Dentist w Yuma i Fortuna Foothills AZ, i porozmawiajmy o tym.

Może masz ząb, który jest wyszczerbiony od czasów gimnazjum, lub luka między przednimi zębami, która jest tam od zawsze. A może Twój uśmiech z biegiem lat stał się po prostu matowy i żółty. Stomatologia estetyczna może sprawić, że wszystko się zmieni!

Możliwości obejmują:

  • Licówki porcelanowe. Cienkie powłoki z porcelany klasy medycznej są przeznaczone do umieszczenia na przedniej stronie zębów. Ukryją one odpryski, pęknięcia, szczeliny i inne wady. Są one wykonywane na zamówienie, wyglądają całkowicie naturalnie i pozwalają uzyskać nowy, wspaniały uśmiech.
  • Bonding. Bonding to kolejny sposób na skorygowanie wszelkich wad zębów. Specjalny materiał jest przyklejany do zęba i kształtowany w celu stworzenia mocnej struktury, która wygląda wspaniale.
  • Korony. Korony dentystyczne są zakładane na zęby, które są przebarwione lub wymagają odbudowy z powodu uszkodzenia lub próchnicy. Są one trwałe i mocne.
  • Wybielanie. Wybielanie zębów to prosty sposób na rozjaśnienie koloru zębów. Możemy wybielić wieloletnie plamy i inne przebarwienia i pozostawić Cię z olśniewającym uśmiechem.

W The Yuma Dentist w Yuma i Fortuna Foothills AZ, stomatologia estetyczna może zmienić Twój uśmiech w coś niesamowitego! Mieszkańcy Foothills, Winter Haven CA i Somerton również przychodzą do naszego gabinetu na zabiegi stomatologii ogólnej i nie tylko. Zadzwoń, aby umówić się z nami na wizytę już dziś!

Kontakt Stomatolog Yuma (dotknij, aby otworzyć w Google Maps):

The Yuma Dentist - Pacific Avenue
1630 S Pacific Ave Ste 104
Yuma, AZ 85365928-783-0804

Dentysta w Yumie - Fortuna Foothills
11231 E Commercial Centre Loop Ste 105
Yuma, AZ 85367928-783-8300

ArticleID 7290