Najnowsze artykuły

Szukasz uśmiechu jak z czerwonego dywanu?

Kiedy oglądasz zdjęcia swoich ulubionych gwiazd filmowych, zastanawiasz się, w jaki sposób ci mężczyźni i kobiety mogą prezentować taką...

Czytaj Więcej

Podaruj sobie zdrowy uśmiech

Sezon wakacyjny w pełnym rozkwicie sprawia, że wiele osób jest w nastroju do obdarowywania. Podczas gdy to zazwyczaj koncentruje się na przyjaciołach i członkach rodziny, dlaczego nie potraktować siebie na dar promiennego uśmiechu w tym sezonie świątecznym.

Troska o siebie, w tym o zęby i dziąsła, jest tak samo ważna, jak branie prysznica z prezentami swoim najbliższym. A teraz jest to idealny czas, aby leczyć się promiennym i zdrowym uśmiechem. Oto dlaczego.

Poczuj się pewniej na zdjęciach z wakacji

Podczas wakacji wiele osób chce uchwycić kluczowe momenty, robiąc zdjęcie. Ale jeśli nie jesteś pewny swojego uśmiechu, zdjęcie może wywołać więcej niepokoju niż radości.

Ponadto, mieszanie się z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami jest naturalną częścią sezonu. A jeśli spędzasz czas martwiąc się o wygląd swojego uśmiechu, możesz też nie mieć tyle radości z tych uroczystości.

Jeśli czujesz, że brakuje Ci czegoś z powodu wyglądu Twoich zębów, dentysta może Ci pomóc. Bez względu na to, czy jest to szybki zabieg wybielania w gabinecie, czy też pełna zmiana uśmiechu, dentysta może się upewnić, że Twoje perłowe bielki są gotowe na święta.

Wykorzystaj w pełni swoje zalety stomatologiczne

Jeśli Twoje ubezpieczenie jest jak większość form ubezpieczenia stomatologicznego, Twoje świadczenia zresetują się na początku nowego roku. Oznacza to, że jeśli zapłaciłeś swój udział własny, ale nie osiągnąłeś rocznego maksimum na rok 2020, skorzystanie z pozostałej ochrony ubezpieczeniowej może być mądrym posunięciem.

Zaplanuj wizytę u dentysty na konsultację, a nasz zespół stomatologów może stworzyć indywidualny plan leczenia i harmonogram, który pozwoli Ci w pełni wykorzystać pokrycie na rok 2018. Jeśli przed zakończeniem leczenia osiągniesz swoje roczne maksimum, możemy je przerwać, co pozwoli Ci na wykorzystanie odnowionej ochrony ubezpieczeniowej po nowym roku.

Twój dentysta ma dostęp do najnowocześniejszych technologii, które pomogą Ci uzyskać bielszy i jaśniejszy uśmiech lub prostsze zęby. Ponadto, uszkodzone lub brakujące zęby mogą zostać odtworzone, zapewniając żywy uśmiech Twoich marzeń.