Najnowsze artykuły

Szukasz uśmiechu jak z czerwonego dywanu?

Kiedy oglądasz zdjęcia swoich ulubionych gwiazd filmowych, zastanawiasz się, w jaki sposób ci mężczyźni i kobiety mogą prezentować taką...

Czytaj Więcej

Szukasz uśmiechu jak z czerwonego dywanu?

Kiedy oglądasz zdjęcia swoich ulubionych gwiazd filmowych, zastanawiasz się, w jaki sposób ci mężczyźni i kobiety mogą prezentować taką doskonałość? Czy zwykli ludzie mogą kiedykolwiek osiągnąć tak piękne uśmiechy? Dzięki stomatologii estetycznej oferowanej przez gabinet The Yuma Dentist odpowiedź brzmi: "Tak!".

Dostępnych jest wiele skutecznych zabiegów stomatologii estetycznej, które mogą przynieść fascynujące rezultaty. Kompletne transformacje uśmiechu łączą różne procedury, aby przekształcić swój uśmiech. Są to te same procedury stosowane przez stomatologów estetycznych, które służą Hollywood A-list.

Powszechne i niedrogie procedury jest wybielanie zębów. Można to zrobić na wiele różnych sposobów. W wielu drogeriach dostępne są paski i żele wybielające dostępne bez recepty. Twój gabinet stomatologii estetycznej może polecić Ci skuteczny preparat lub może zaoferować wybielanie w gabinecie. Jest to najszybszy sposób na wybielenie zębów, czasami w czasie krótszym niż godzina.

W przypadku braków w uzębieniu większość stomatologów estetycznych w Yumie zaleca wszczepienie implantów stomatologicznych. Implant stomatologiczny jest umieszczany bezpośrednio w kości szczęki. Zapewnia to wytrzymałość, naturalny wygląd i funkcjonalność oraz komfort. Mogą również zapobiegać recesji kości, która jest częstym zjawiskiem w przypadku braku zęba.

Licówki, które są wykonywane indywidualnie dla każdego pacjenta, służą do pokrycia przedniej części zębów. Są one przydatne w przypadku pacjentów, którzy mają złamane lub wyszczerbione zęby, przebarwione zęby lub przerwy między zębami.

Stomatolog rodzinny w Yumie oferuje pełen zakres usług stomatologii estetycznej, dzięki którym możesz cieszyć się pięknym uśmiechem, którego pozazdrościłyby Ci gwiazdy filmowe. Oferujemy również stomatologię ogólną. Umów się na wizytę już dziś.

Skontaktuj się z Yuma Family Dentist:

928-783-0804

Lokalizacja (dotknij, aby otworzyć w Google Maps):

1630 S Pacific Ave Ste 104
Yuma, AZ
85365

ArtykułID 6242