Najnowsze artykuły

Szukasz uśmiechu jak z czerwonego dywanu?

Kiedy oglądasz zdjęcia swoich ulubionych gwiazd filmowych, zastanawiasz się, w jaki sposób ci mężczyźni i kobiety mogą prezentować taką...

Czytaj Więcej

Wybielanie zębów: Co ma do powiedzenia ADA

Kiedy jakiś zabieg stomatologii estetycznej staje się popularny, to naturalne, że chcemy zobaczyć, o co tyle szumu. Jednak w The Yuma Dentist w Yuma i Fortuna Foothills AZ uważamy, że warto wiedzieć, co ma do powiedzenia Amerykańskie Stowarzyszenie Stomatologiczne, w szczególności na temat procedur takich jak wybielanie zębów.

ADA zaleca, aby pacjenci rozmawiali z dentystą przed rozpoczęciem jakiejkolwiek procedury wybielania. Badanie jamy ustnej pomoże nam ustalić, czy wybielanie zębów jest dla Ciebie odpowiednie. Jest to szczególnie ważne, gdy masz ciemne plamy na zębach lub liczne korony i/lub wypełnienia.

Wydaje się, że każdy chciałby mieć bielsze zęby. Dobra wiadomość jest taka, że ich uzyskanie nigdy nie było łatwiejsze. Wystarczy spojrzeć na wszystkie produkty wybielające dostępne w każdym sklepie spożywczym, aby przekonać się, o czym mówimy. Od wybielających past do zębów po paski i inne produkty - jest w czym wybierać, ale żaden nie dorówna rezultatom, jakie uzyskasz dzięki profesjonalnemu wybielaniu zębów.

W gabinecie The Yuma Dentist w Yuma i Fortuna Foothills AZ wybielanie zębów to tylko jedna z procedur stomatologii estetycznej, którą stosujemy, aby każdego dnia poprawiać uśmiechy. Udało nam się poprawić uśmiechy pacjentów w całym Foothills, Winter Haven CA i Somerton. Zadzwoń do naszego gabinetu, aby umówić się na wizytę już dziś!

Skontaktuj się z dentystą z Yumy:

928-783-0804

Lokalizacja (dotknij, aby otworzyć w Google Maps):

Kontakt Stomatolog Yuma (dotknij, aby otworzyć w Google Maps):

The Yuma Dentist - Pacific Avenue
1630 S Pacific Ave Ste 104
Yuma, AZ 85365928-783-0804

Dentysta w Yumie - Fortuna Foothills
11231 E Commercial Centre Loop Ste 105
Yuma, AZ 85367928-783-8300

ArticleID 6599