Najnowsze artykuły

Szukasz uśmiechu jak z czerwonego dywanu?

Kiedy oglądasz zdjęcia swoich ulubionych gwiazd filmowych, zastanawiasz się, w jaki sposób ci mężczyźni i kobiety mogą prezentować taką...

Czytaj Więcej

Dentysta w Yumie przyjmuje nowych pacjentów

W gabinecie stomatologicznym The Yuma Dentist w Yuma i Fortuna Foothills AZ przyjmujemy nowych pacjentów.

Działa to oczywiście w obie strony: jeśli my widzimy Cię po raz pierwszy, to Ty widzisz nas po raz pierwszy. Zapewniamy, że jesteśmy zobowiązani do doskonałości i pomóc Ci utrzymać dobre zdrowie zębów.

To naturalne, że przy pierwszej wizycie u nowego stomatologa można się trochę denerwować. Wiele osób denerwuje się za każdym razem, gdy idzie do dentysty - i my to rozumiemy. Nikt tak naprawdę nie lubi, gdy te wszystkie narzędzia grzebią w jego zębach i dziąsłach, ale dokładamy wszelkich starań, aby każda wizyta była pozytywnym i komfortowym doświadczeniem.

Jeśli przychodzisz do nas po raz pierwszy, możesz przyspieszyć sprawę, wypełniając wcześniej wszystkie niezbędne formularze. Ułatwiamy to dzięki formularzom online. Wystarczy kliknąć na link! Zabierz ze sobą wszystkie posiadane karty ubezpieczeniowe.

Dobrze jest również sporządzić listę wszelkich obaw, jakie możesz mieć, a także celów leczenia, zarówno krótko-, jak i długoterminowych. Koniecznie zapisz tę listę - nie chcesz o niczym zapomnieć!

Podczas pierwszej wizyty przeprowadzimy dokładne badanie, aby ocenić stan Twoich zębów i dziąseł. Prawdopodobnie zalecimy wykonanie zdjęć rentgenowskich. Nasza higienistka zapewni Ci porządne czyszczenie.

W The Yuma Dentist w Yuma i Fortuna Foothills AZ zawsze z radością witamy nowych pacjentów w naszym gabinecie. Dowiedz się, dlaczego ludzie z Foothills, Winter Haven CA i Somerton powierzają nam swoje zdrowie zębów! Nasze usługi obejmują pełną stomatologię ogólną. Umów się na wizytę już dziś!

Skontaktuj się z dentystą z Yumy (dotknij, aby otworzyć w Google Maps):

The Yuma Dentist - Pacific Avenue
1630 S Pacific Ave Ste 104
Yuma, AZ 85365928-783-0804

Dentysta w Yumie - Fortuna Foothills
11231 E Commercial Centre Loop Ste 105
Yuma, AZ 85367928-783-8300

ArtykułID 2993