Najnowsze artykuły

Szukasz uśmiechu jak z czerwonego dywanu?

Kiedy oglądasz zdjęcia swoich ulubionych gwiazd filmowych, zastanawiasz się, w jaki sposób ci mężczyźni i kobiety mogą prezentować taką...

Czytaj Więcej

Trzy wspaniałe pory roku, aby skorzystać z wybielania zębów

Posiadanie świetnie wyglądający uśmiech może zmienić, jak się czujesz i działać, a jednym z najprostszych sposobów, aby dokonać dużej różnicy w swoim uśmiechu jest z profesjonalnego wybielania zębów u dentysty. Jeśli planujesz mieć swoje zęby wybielane, porozmawiać z dentystą na następnej wizyty. Zauważyliśmy, że istnieje wzór do kiedy i dlaczego nasi pacjenci uzyskać ich zęby wybielane, więc oto kilka sugestii, dzięki czemu można zaplanować z wyprzedzeniem.

Sezon ślubny - lato

To może brzmieć oczywiste dla przyszłej panny młodej, która planuje nosić białą suknię, ale jest to również doskonała pora roku na wybielanie zębów dla tych, którzy nie zmierzają do ołtarza. Jeśli zostałeś zaproszony na ślub, są szanse, że będzie dużo zdjęć zrobionych również Tobie, często z kimś w jasnej bieli u Twojego boku.

Jeśli masz kilka ślubów w kalendarzu tego nadchodzącego lata, sugerujemy uzyskanie profesjonalnego wybielania zębów u dentysty, a następnie utrzymanie między wydarzeniami przy użyciu produktów do wybielania zębów bez recepty. Dentyści wiedzą jak bezpiecznie wybielić zęby za pomocą silniejszych chemikaliów wybielających i mogą dać Ci bardziej przewidywalne wyniki, ale produkty kupione w sklepie używają tych samych chemikaliów w znacznie niższych stężeniach i mogą pomóc utrzymać wygląd Twojego uśmiechu po wstępnym wybielaniu w naszym biurze.

uśmiech

Powrót do szkoły - jesień

Młodzi ludzie uwielbiają wracać z letniej przerwy z opalenizną i opowieściami o przygodach. Chcą również wyglądać jak najlepiej dla swoich rówieśników, zwłaszcza z portretami szkolnymi i Homecoming tuż za rogiem. Aby było jasne, nie zalecamy wybielania zębów dla najmłodszych! Nastolatki powyżej 14 roku życia mogą być traktowane jak dorośli, jeśli chodzi o wybielanie zębów, ponieważ ich zęby są zazwyczaj w pełni rozwinięte. Jak zawsze jednak, proszę porozmawiać z dentystą na temat swoich celów lub dziecka dla ich uśmiechu i czy wybielanie jest dla nich odpowiednie.

Sezon wakacyjny - Zima

Sezon wakacyjny jest pełen blasku i połysku, a my uważamy, że niektóre z tego blasku powinny pochodzić z Twojego uśmiechu! Ze Świętem Dziękczynienia, wakacyjnej imprezy biurowej, Bożego Narodzenia i Nowego Roku, są szanse, że będziesz widział wielu krewnych i przyjaciół, których nie widzisz bardzo często, więc powinieneś wyglądać najlepiej. I znowu, prawdopodobnie będziesz pozować do większej ilości zdjęć niż w innych porach roku. Wiemy, że będziesz chciał spojrzeć wstecz na te zdjęcia z sympatią i zobaczyć swoje szczęście, a nie kolor uśmiechu!