Najnowsze artykuły

Szukasz uśmiechu jak z czerwonego dywanu?

Kiedy oglądasz zdjęcia swoich ulubionych gwiazd filmowych, zastanawiasz się, w jaki sposób ci mężczyźni i kobiety mogą prezentować taką...

Czytaj Więcej

Zapytaj swojego dentystę: Pomysły na bożonarodzeniowe upominki

Podczas gdy tradycje pończosznicze mogą różnić się w zależności od gospodarstwa domowego, czasami może się to wydawać wyzwaniem do wypełnienia. Na szczęście, istnieje wiele pomysłów na pończochy, które mogą być idealne na tę okazję, a wiele z nich nie złamie też banku.

Jeśli szukasz pomysłów na uzupełnienie zapasów, oto kilka z nich, które pomogą Ci zacząć.

Słodkości

Jedzenie jest często dużą częścią sezonu urlopowego. Można jednak wybrać zdrowsze opcje, jeśli chce się chronić zęby swojej rodziny i ogólne samopoczucie.

Na przykład, rozważ gumę bez cukru o smaku mięty pieprzowej. Małe woreczki orzechów mogą być lepsze od cukierków (o ile członkowie Twojej rodziny nie mają aparatów ortodontycznych) lub możesz zdecydować się na kawałki gorzkiej czekolady zamiast klejących się cukierków.

Jeśli chcesz dołączyć do tego tradycyjną przekąskę, rozważ dodanie pomarańczy. Jeśli jednak wolisz, aby była ona nieco słodsza, znajdź zamiast niej czekoladową pomarańczę. Jeśli wybierzesz taki, który musisz uderzyć w stół, aby go popękać, może on również dodać trochę radości.

Toalety podróżne

Jeśli chcesz zachęcić członka rodziny do samodzielnego rozpieszczania się, zastanów się nad znalezieniem artykułów toaletowych wielkości podróżniczej, które wykraczają poza szampon. Na przykład, poszukaj małych balsamów zapachowych lub nawet pojedynczych bomb do kąpieli. Mężczyźni, którzy szczycą się utrzymaniem włosów na twarzy, mogą docenić butelkę olejku do brody lub balsamu.

Dla dzieci, rozważcie zabawną kąpiel z bąbelkami. Balsamy do ust o zapachu balsamu mogą być również wspaniałym dodatkiem, zwłaszcza jeśli zimowe powietrze nie było miłe dla wszystkich ust.

Małe zabawki i gry

Pończocha może być idealnym domem dla niektórych małych zabawek i gier. Na przykład, jojo lub talia kart powinna łatwo się zmieścić, a niektóre gry podróżne również mogą się wcisnąć (zwłaszcza jeśli wyjmie się oryginalne opakowanie).

Kredki, flamastry i kolorowe ołówki byłyby kolejną świetną opcją, szczególnie jeśli zamierzałeś dać kolorowanki w prezencie. Dzieci mogą również cieszyć się naklejkami lub pieczątkami i atramentami, więc rozważ znalezienie niektórych z ich ulubionych obrazów i daj im mały notatnik, aby ich używać.

Przedmioty do pielęgnacji zębów

W okresie wakacyjnym, słodycze są wszędzie. Jeśli chcesz wspierać zdrowie jamy ustnej swojej rodziny, rozważ dodanie do pończoch nowej szczoteczki do zębów, nici dentystycznej lub innych elementów.

Wszystkie powyższe pomysły mogą sprawić, że napełnianie pończoch będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, więc nie obawiaj się spróbować kilku, dopóki każda z nich nie zostanie wypełniona po brzegi. Wszystkiego najlepszego z okazji świąt!